Haber

Başkan Sezer, “En güzel hizmet insanların gönüllerine girmektir”

Gölcük Belediye Başkanı ve Gölcük Belediye Başkanı Adayı Ali Yıldırım Sezer, yerel seçim faaliyetleri kapsamında hemşerileriyle bir araya gelmeye ve gönüllere dokunmaya devam ediyor.

 

Başkan Sezer, “En güzel hizmet insanların gönüllerine girmektir”

 

Gölcük Belediye Başkanı ve Gölcük Belediye Başkanı Adayı Ali Yıldırım Sezer, 31 Mart’ta yapılacak seçimler için çalışmalarına yavaş yavaş devam ediyor. İlçeyi karış karış gezmeye devam eden Önder Sezer, seçimlerde hemşerilerinden destek istedi. İlçeye yeni hizmetler kazandırmak. Son olarak Çiftlik Mahallesi, Değirmendere, Denizevler ve Hisareyn Bayburt Köy Derneği’nde vatandaşlar ve gençlerle bir araya gelen Önder Sezer, “En güzeli insanların gönüllerine girmek. “Gönüllere dokunmaya devam ediyoruz” dedi.

 

GENÇLER GÜÇLERİYLE BİZE GÜÇ VERİR

Değirmende’de kendisini meşalelerle coşkuyla karşılayan gençlerle sohbet eden Önder Sezer, “Gençlerin donanım, fikir ve dünya algısı açısından bizim neslimizden çok daha iyi bir noktada olduğunu düşünüyorum. Türk Yüzyılında büyük Türkiye’nin sizin omuzlarınızda yükseleceğine inanıyorum. “Geniş katılımları ve enerjileriyle bize güç veren gençlerimize teşekkür ediyorum” dedi.

 

HER ZAMAN GENÇLERİN YANINDAYIZ

Belediyecilik anlayışında gençlere her zaman büyük önem verdiklerini belirten Başkan Sezer, “İnşallah sizlerin de desteğiyle girişimcilik eğitim programları, kariyer danışmanlığı programları ve gençlere kariyer seçimlerinde yüz yüze ve online koçluk hizmetleri sunulacak. Yeni dönemde yaygınlaştırılacak. “Gençlerin daha fazla faydalanacağı kütüphaneler yeni formatla geliştirilecek” dedi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu